Chytré řešení pro veselé bydlení

Ing. Jarmila Lyčková

Obecní 794
739 34 Šenov u Ostravy

IČ 73281271

777 575 221

j.lyckova@seznam.cz

O MĚ

Už od dětsví ráda něco tvořím a vyrábím, všemožné ruční práce jsou mou nedílnou součástí. Postupem času mě život zavál k navrhování a výrobě kuchyní odkud byl už jen krůček k tomu si vědomosti a dovednosti rozšířit a věnovat se navrhování všech typů interiérů. Proto jsem při mateřské dovolené absolvovala kurz bytového návrhářství, kde jsem se naučila pracovat s programem, jehož výstupem jsou 3D vizualizace a klient si tak může lépe představit budoucí stav. 

Jsem přesvědčena o tom, že už při vytváření návrhu budoucí dispozice je třeba respektovat daný prostor, umožnit energii volně plynout tak, aby z ní obyvatelé domu či bytu mohli čerpat. Z tohoto důvodu své návrhy vytvářím v souladu s principy feng-shui a na přání pro Vás mohu zpracovat i projekt feng-shui pro Váš dům či byt, ve kterém Vám doporučím změny vedoucí k lepšímu a kvalitnějšímu bydlení.

Do mého portfolia patří všechny typy interiérů - od kuchyní, obývacích pokojů přes ložnice, koupelny, dětské pokoje až po předsíně, pracovny a kanceláře. 

Vymýšlet a tvořit pro děti obzvlášť miluju, většinou je tam větší volnost používání barev, materiálů, možností. Právě v dětství se tvoří estetické cítění, a proto by děti měly vyrůstat v pěkném a hlavně podnětném prostředí. Jsem zastáncem toho, že pokojíček není jen na spaní a učení, ale především místo na hraní a nezbytnou fyzickou aktivitu.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.